Zginęli wracając z kościoła… W piątek pogrzeb śp. Ireny i Tadeusza [ZDJĘCIA]

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]

W piątek (10.02) odbędzie pogrzeb Ireny i Tadeusza Wesołowskich – starszego małżeństwa z Rzemienia, które zginęło w niedzielę (05.02) zginęło w wypadku w Mielcu.

Nekrolog, który mówi o pożegnaniu tragicznie zmarłego małżeństwa z Rzemienia, można spotkać w wielu miejscach Internetu, w tym także na profilach poświęconych osiedlu Rzochów.
Pogrzeb odbędzie się w piątek (10.02) w kościele p.w. św. Marka Ewangelisty w Rzochowie. Różaniec za duszę zmarłych odmówiony zostanie o godz. 12.30, natomiast msza św. – pół godziny później.

Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie zmarłych na Cmentarz Parafialny w Rzochowie.

Zginęli wracając z kościoła... W piątek pogrzeb śp. Ireny i Tadeusza [ZDJĘCIA]

O śmierci Ireny i Tadeusza Wesołowskich rozpisują się największe media w kraju.

– Byli nierozłączni. Razem pojechali do kościoła. Kiedy wracali do domu, wydarzyła się tragedia. Tragiczny wypadek w Mielcu na Podkarpaciu. W niedzielę, 5 lutego, w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły dwie osoby. To starsze małżeństwo. Okoliczności tej tragedii są wyjątkowo przygnębiające – przekazuje Fakt.

Do tragedii doszło w niedzielę (05.02) rano na ulicy Dębickiej w Mielcu. Właśnie w tym miejscu około godziny 9 Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: nissan qashqai i daewoo matiz.
Pojazdy te miały następnie wpaść na bariery. Na miejscu zginęły dwie osoby: 79-letni kierowca i pasażerka (77 l.). Oboje jechali matizem.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że było to starsze małżeństwo z terenu gminy Przecław, które wracało do domu z mszy św. w rzochowskiej świątyni.

Zginęli wracając z kościoła... W piątek pogrzeb śp. Ireny i Tadeusza [ZDJĘCIA]
Zginęli wracając z kościoła... W piątek pogrzeb śp. Ireny i Tadeusza [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: FB/Uwaga Policja Mielec

Kierujący nissanem 44-letni mielczanin dostał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.
Wszystko wskazuje na to, że wpływ na tragedię  miały warunki drogowe. Było ślisko, padał śnieg.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.