Tragedia w Mielcu. Dwie starsze osoby wracały z kościoła. Zginęły w wypadku

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś (05.02) rano w Mielcu doszło do tragedii. Na ulicy Dębickiej czołowo zderzyły się dwa samochody. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby

Dramat rozegrał się  na niewielkim łuku drogi wojewódzkiej nr 985 w Mielcu, czyli na ulicy Dębickiej. Chodzi o osiedle Rzochów, okolice stacji paliw.
Właśnie w tym miejscu około godziny 9 Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: nissan i daewoo matiz. Pojazdy te miały następnie wpaść na bariery. Na miejscu zginęły dwie osoby: 79-letni kierowca i pasażerka (77 l.). Oboje jechali matizem.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że było to starsze małżeństwo z terenu gminy Przecław, które wracało do domu z porannej mszy św. w jednej z mieleckich świątyń.

Tragedia w Mielcu. Dwie starsze osoby zginęły na miejscu. Wracały z kościoła?
Tragedia w Mielcu. Dwie starsze osoby zginęły na miejscu. Wracały z kościoła?
Zdjęcia: FB/Uwaga Policja Mielec

Kierujący nissanem 44-letni mielczanin dostał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy. Droga na tym odcinku jest zablokowana.
Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Służby te zabezpieczają ślady, które mają wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragedii. Wszystko wskazuje na to, że wpływ na nią miały warunki drogowe.

Jest ślisko, ciągle pada śnieg. Uważajmy…
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.