Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne

Mielecka policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Grozi im za to do trzech lat więzienia.

Mundurowi patrolujący miasto zauważyli pojazd marki SAAB zaparkowany w zaciemnionym miejscu w rejonie ulicy COP-u. Ich uwagę zwróciło zachowanie dwóch mężczyzn w samochodzie.

Kiedy policjanci zapytali się ich, czy mają przy sobie przedmioty, których posiadanie jest zabronione, obaj zaprzeczali. Funkcjonariusze jednak znaleźli w odzieży jednego z nich susz roślinny, który znajdował się w folii. Drugi z mężczyzn, w rozmowie z policjantami przyznał się do posiadania kolejnej porcji narkotyku oraz młynka do mielenia suszu.

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Przedmioty, które znaleziono u 22-latków. Fot. KPP Mielec.
Dwaj 22-letni mieszkańcy Mielca trafili do policyjnego aresztu. Substancje, które mieli przy sobie, okazały się być narkotykami. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.