Mielecki szpital wstrzymuje przyjęcia pacjentów

Mielecki szpital w gronie najlepszych w Polsce

Stało się. Szpital Specjalistyczny w Mielcu 6 grudnia wstrzyma planowe przyjęcia. Osoby zapisane na zabiegi zostaną telefonicznie powiadomieni o nowym terminie przyjęcia.

Sytuacja ma związek z epidemią koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia powiadomiło dziś o znacznym wzroście liczby zakażeń. W ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 13 115 nowych przypadków.
Zmarło 18 osób, w tym 13 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami. Na Podkarpaciu mamy 418 zakażeń, cztery osoby odeszły.

To nie pierwsza taka sytuacja w mieleckim szpitalu. Niewiele ponad rok temu w związku z wykryciem na szpitalnych oddziałach ogniska koronawirusa lecznica wstrzymała wszystkie przyjęcia i zabiegi.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.