Kolejne zarażenie koronawirusa w powiecie mieleckim

W ciągu ostatnich trzech dni Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie codziennie informowała potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. Nie inaczej było dzisiaj. Tym razem Covid-19 dotknął kobietę.

Wedle danych Ministerstwa Zdrowia w kraju koronawirusa potwierdzono u 72 453 osób, z których 2 159 zmarły. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 800 osób: 2 124 wyzdrowiały, a 95 odeszło. Pod nadzorem jest 12 osób, 1 803 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa 451, hospitalizowanych jest 130.
Dziś (10.09) podkarpacki Sanepid powiadomił o kolejnym zarażeniu na naszym terenie. Tym razem chodzi o kobietę. W sumie w powiecie Covid-19 dotknął 91 osób, z których 61 wyzdrowiało, a 1 zmarła. Obecnie kwarantanną objętych jest 101 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.