Weź udział w konsultacjach społecznych w Mielcu

Na Szafera nie będzie bezpieczniej. Przez politykę?

Urząd Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców Mielca do udziału w konsultacjach społecznych. Dotyczą one projektu „Analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych” (dokument ten jest do pobrania tutaj).

Konsultacje mają zapoznać mieszkańców z projektem dokumentu, przedstawienie zawartych w nim założeń. Ich celem jest także zebranie opinii i uwag do przedmiotowego dokumentu oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu elektromobilności i paliw alternatywnych.

Opinie i uwagi można zgłaszać do dnia 17 grudnia 2021 r. na FORMULARZU KONSULTACYJNYM (do pobrania tutaj), drogą elektroniczną na adres mailowy: Stanislaw.Budzeniusz@um.mielec.pl ;

Można to również zrobić w formie pisemnej na adres: Urząd Miejski w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, 39-300 Mielec, Wydział Dróg, Transportu, Energetyki i Działalności Gospodarczej z dopiskiem na kopercie : „Konsultacje społeczne AKK_2021”
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.