Bezpłatne maseczki ochronne na osiedlu Rzochów. Potrzebujesz? Weź sobie

Uwaga mieszkańcy! Na drzwiach remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzochowie są do odebrania bezpłatne maseczki ochronne. Będą one uzupełniane do wyczerpania zapasów.

Kilka dni temu maseczki, które zostały zakupione przez Urząd Miasta w Mielcu, radni osiedlowi wraz ze strażakami ochotnikami rozwozili po Rzochowie, rozdając je bezpłatnie głównie seniorom.

Jesteśmy w stałym kontakcie z mieszkańcami naszego osiedla. W razie potrzeby, pomagamy. Dotyczy to w szczególności ludzi starszych – zaznacza Mariusz Mazur, przewodniczący Rady Osiedla Rzochów. – Z myślą o nich staramy się pozyskać z Urzędu Miasta kolejne maski ochronne.

Przypomnijmy, że od czwartku (16.04) decyzją rządu mamy obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. – To pozwoli ochronić; nie nas, którzy będziemy nosili te maseczki i chustki na twarzy; ale innych przed nami – precyzował Łukasz Szumowski, minister zdrowia.O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.