MIELEC. Zakończono przebudowę ulic Królowej Jadwigi i Św. Anny [ZDJĘCIA]

Zakończyła się modernizacja ulicy Królowej Jadwigi wraz z budową ul. Św. Anny. To jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji miasta. Jej koszt to prawie pięć milion złotych.
Modernizacja ul. Królowej Jadwigi objęła swoim zasięgiem przebudowę jezdni wraz z jej odwodnieniem. Ponadto przebudowano: uzbrojenie podziemne, ścieżkę rowerową, chodniki i oświetlenie.

W ramach budowy ulicy Świętej Anny wykonano jezdnię z poboczami z kostki brukowej z odwodnieniem, przebudowano uzbrojenie podziemne i wykonano nowe oświetlenie.

Ul. Św. Anny w Mielcu. /Fot UM Mielec/
Przebudowa obu ulic kosztowała łącznie 4 824 660 zł, z czego 2 396 605 zł to rządowa dotacja z Funduszu Dróg Samorządowych. Finalnie prace zakończono we wtorek (10.11) odbiorem końcowym.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.