Leszek Ojrzyński nowym trenerem Stali. Czy stworzy nową „bandę świrów”?

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Stali Mielec

Znany z „twardej ręki” i wielkiej charyzmy Leszek Ojrzyński został dziś nowym trenerem piłkarzy FKS Stal Mielec.  Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Skrzypczaka, z którym wczoraj (10.11) klub zakończył współpracę w związku z fatalnymi wynikami w lidze.
Leszek Ojrzyński (urodzony w 1972 roku w Ciechanowie) swoją trenerską karierę rozpoczynał w zespole trampkarzy Legii Warszawa. Był asystentem trenera m.in. w: Błękitni Stargard Szczeciński, Radomiaku Radom czy Polonii Warszawa. W 2006 r. został pierwszym trenerem Znicza Pruszków, gdzie jednym z jego podopiecznych był Robert Lewandowski. Po roku pracy odszedł do Wisły Płock.

W 2008 roku objął posadę pierwszego trenera Rakowa Częstochowa. Następnie był trenerem w takich drużynach jak: Odra Wodzisław Śląski, Zagłębie Sosnowiec, Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnik Zabrze, a także Arka Gdynia. Ostatnim klubem trenera Ojrzyńskiego była Wisła Płock.

Na swoim koncie ma Puchar Polski i Super Puchar Polski z Arką Gdynia. Jednak największą sławę zyskał w Koronie Kielce, gdzie stworzył słynną „bandę świrów”.  Prowadzone przez niego zespoły zawsze grają z wielką ambicją i zaangażowaniem. Kibice FKS-u mocno wierzą, że podobnie będzie w Stali Mielec.O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.