Po pijaku w Boże Narodzenie
W poniedziałek (25.12) przed północą na ul. Wolności w Mielcu policjanci próbowali zatrzymać audi. Kierowca tego pojazdu nie reagował jednak na polecenia i kontynuował jazdę.

Mundurowi więc ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów, w Trzcianie kierujący samochodem 20-letni mieszkaniec gminy Czermin stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał w przepust i ogrodzenie posesji. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci przedstawili mu zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw, jednak odmówił składania wyjaśnień.
Podczas działań „Boże Narodzenie 2017” na terenie powiatu mieleckiego nie było wypadków. Policjanci pracowali na miejscu 12 kolizji, zatrzymali 5 kierowców będących pod wpływem alkoholu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.