Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka [ZDJĘCIA]

Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka [ZDJĘCIA]

Dziś (14.02) w Kinie Galaktyka w Mielcu odbyły się Miejskie Walentynki. Na wieczorny seans mogli wejść tylko i wyłącznie uczestnicy konkursu, który zorganizował magistrat.
Konkurs zorganizowano na Facebooku. Polegał on na tym, że pierwsze 50 osób, które w komentarzu oznaczą osobę, z którą chciałyby się wybrać w Dniu Świętego Walentego do Kina Galaktyka w Mielcu otrzymały podwójne zaproszenie na film „Jak poślubić milionera”. Seans odbył się dziś o godzinie 17. Całe kino zarezerwowane było tylko i wyłącznie dla zwycięzców konkursu.

Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka [ZDJĘCIA]

W Kinie Galaktyka

– Było sporo obaw, czy w tym roku, uda nam się zorganizować Miejskie Walentynki. Zarówno my, jak i mieszkańcy byliśmy do nich przyzwyczajeni. Jednak dzięki otwarciu kin, mogliśmy zorganizować konkurs, w którym nagrodą były bilety do naszego Kina Galaktyka. Dzięki temu, mogliśmy wesprzeć tę placówkę, która podobnie jak wiele innych branż ucierpiała w dobie pandemii.  Miło było patrzeć na pełną – co prawda do połowy ale jednak – salę kinową, która tak długo świeciła pustkami. Cieszę się także ze spotkania z mieszkańcami naszego miasta – napisał prezydent Jacek Wiśniewski.
Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka [ZDJĘCIA]

Tradycję miejskich walentynek pięć lat temu zapoczątkował śp. prezydent Daniel Kozdęba. Na Placu Armii Krajowej magistrat organizował grillowania, podczas którego mielczanie świętowali dzień zakochanych. Nie brakowało muzyki.

Miejskie Walentynki na Placu Armii Krajowej.
Śp. Daniel Kozdęba z małżonką Małgorzatą.

Jednak prawdziwym hitem była Brama Miłości, na której zawisły kłódki symbolizujące nierozłączną miłość zakochanych. Pojawiła się również ściana zwierzeń, na której zakochani pisali osobiste wyzwania oraz monidło do robienia zdjęć. Były też konkursy walentynkowe z nagrodami.
Obecnie urzędujący prezydent Jacek Wiśniewski postawił z kolei na walentynkowe seanse w Kinie Galaktyka, które organizowane są już od trzech lat.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.