Masz pomysł na Mielec? Zgłoś go do budżetu obywatelskiego

Takie są pomysły na Mielec. Znamy projekty MBO

Jeszcze tylko przez niespełna dwa tygodnie, bo do soboty (15.07) można zgłaszać projekty do Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej miasta.  Tam można znaleźć także regulamin szóstej edycji MBO oraz inne informacje, które mogą sie przydać.
Dodajmy, że jedną z pierwszych inwestycji w ramach MBO, które oddano do użytku w tym roku, jest „Uśmiechnięty plac zabaw”  przy ulicy Wspólnej.

Wyremontowano tam stare urządzenia, zamontowano nowe: huśtawkę wahadłową podwójną, bujak na sprężynie oraz huśtawkę „bocianie gniazdo”.

Wbudowano również bezpieczną matę przerostową. Ponadto wymieniono piasek w nawierzchni obiektu, wyremontowano ławki i kosze na śmieci.
W toku realizacji są kolejne zadania w ramach budżetu obywatelskiego. Są to między innymi: siłownia przy ulicy Krańcowej, Strefa Wodnej Mgiełki na Osiedlu Lotników, czy street workout park.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.