Jutro w Mielcu plenerowy koncert „Rzeszowiaków” i warsztaty plastyczne

Wigilijne kolędowanie z "Rzeszowiakami" [WIDEO]

W niedzielę (02.07) w Mielcu odbędzie się koncert plenerowy kapeli i chóru Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy”. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18 w parku obok Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp jest wolny.
Dopełnieniem koncertu „Rzeszowiaków” będzie występ laureatów „Na ludowo-zespołowo”. Liczba wokalistów, którzy rywalizowali w eliminacjach tego konkursu, przerosła oczekiwania organizatorów z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Nagrody dla najlepszych rozdano we wtorek (25.06). Ale prawdziwym splendorem będzie zaprezentowanie się podczas jutrzejszego koncertu.

Ale nie tylko muzyką żyje człowiek, dlatego odbędą sie również plenerowe zajęcia plastyczne, także w Parku im. „Rzeszowiaków”. Tym razem na warsztat pójdzie… glina. Zadba o to Małgorzata Zając-Waga.
Jutro w Mielcu plenerowy koncert "Rzeszowiaków" i warsztaty plastyczne
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.