Tragiczny wypadek we wsi Pień. Traktor śmiertelnie przygniótł mężczyznę

Tragiczny wypadek we wsi Pień. Traktor śmiertelnie przygniótł mężczyznę
Zdjęcie: OSP Radomyśl Wielki

W środowe (05.07) południe we wsi Pień doszło do tragedii. Traktor z nieustalonych przyczyn wpadł do rowu i przygniótł kierującego nim 52-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.
O mężczyźnie, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w miejscowości Pień, służby ratunkowe dowiedziały się około godziny 11.30. W akcji trwającej 49 minut wzięły udział między innymi trzy zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, wśród nich byli druhowie z Radomyśla Wielkiego.

– Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uniesieniu maszyny rolniczej przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji poszkodowanego spod maszyny. Niestety w wyniku wypadku ratownicy medyczni stwierdzili zgon 52-letniego mężczyzny – przekazuje OSP Radomyśl Wielki.

Dokładnych okoliczności tragedii nie znamy. Z nieoficjalnych informacji wiemy natomiast, że traktorzysta pracował na pochyłym terenie.

W pewnym momencie ciągnik wpadł do kanału melioracyjnego, śmiertelnie przygniatając mężczyznę.
Oprócz druhów OSP na miejscu pracowali zawodowi strażacy z Mielca, policjanci oraz prokurator.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.