„Marycha” w… słoikach

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Policjanci z Mielca, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali parę: kobietę (20 l.) i mężczyznę (34 l.) Przy tej pierwszej mundurowi znaleźli słoik z suszem marihuany. Miała go w podręcznej torebce. W piwnicy należącej do mężczyzny policjanci ujawnili inne słoiki z narkotykami.
Fot.: KPP Mielec
Susz trafi do laboratorium kryminalistycznego w celu dalszych badań. Kobietę z mężczyzną zatrzymano w policyjnych aresztach. Kolejnego dnia zostali przesłuchani. Mundurowi postawili im zarzut posiadania narkotyków. 20-latka tłumaczyła, że marihuanę trzymała w torebce tylko na przechowanie. Natomiast mężczyzna twierdził, że narkotyki… znalazł. O ich dalszym losie zadecyduje Prokuratura Rejonowa.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.