Przepiękny ptasi koncert [FILM]
Wyjątkowy koncert nagrał i opublikował dziś (13.05) w sieci prezydent Mielca Daniel Kozdęba. Dlaczego wyjątkowy? Bo w wykonaniu ptaków w parku za budynkiem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.
– Koncert ptasi za Domem Kultury. Byłem dziś na spotkaniu z uczestnikami Mieleckiej Szkoły Liderów. Po spotkaniu usłyszałem w parku – napisał prezydent na swoim Facebooku.
Filmik cieszy się sporą popularnością wśród internautów. Nie brakuje komentarzy: – O widzę że w Mielcu padać przestało. Piękny śpiew – zachwycała Danuta. – Oby tak dalej śpiewały i dymy z Krasnopolu im głosików nie uszkodziły – ironizowała z kolei Agnieszka.
Głos zabrał również Józef Smaczny, były starosta, a obecnie radny powiatowy, polityczny (i nie tylko) przyjaciel prezydenta Kozdęby: – Mój znajomy ornitolog twierdzi, że wyrażają one sympatię i uznanie dla obecnych władz miejskich – pół żartem, pół serio komentował Smaczny.
Koncert ptasi za Domem Kultury 🙂 Byłem dziś na spotkaniu z uczestnikami Mieleckiej Szkoły Liderów. Po spotkaniu usłyszałem w parku. 🙂

Opublikowany przez Daniel Kozdęba na 13 maja 2017
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.