MIELEC. Gdzie jest Paweł Litwin?

Trwają poszukiwania Pawła Litwina, 18-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu proszony jest o kontakt z policją.

Ostatni kontakt z zaginionym miał miejsce dwa miesiące temu (07.09). Od tamtej pory młody mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis Pawła Litwina: wzrost 166-170 cm, krępa budowa ciała, oczy ciemne, włosy ciemne długie – dredy, mężczyzna nosi okulary korekcyjne.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o 18-latku lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Można to zrobić osobiście albo dzwoniąc pod numer telefonu: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz 47 822 73 10 lub 112 (całodobowo).
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.