Wyszedł do pracy i nie wrócił. Gdzie jest Adam Ćwięka?

Wyszedł do pracy i nie wrócił. Gdzie jest Adam Ćwięka?

Policjanci z zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą poszukiwania Adama Ćwieki, 30-letnego mieszkańca Trzciany.
Adam Ćwięka wczoraj (10.05) rano wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy. Około godziny 19 nawiązał kontakt telefoniczny z ojcem informując, że niebawem będzie w domu. Niestety od tej chwili kontakt z nim urwał się. Ślad po nim zaginął.

Rysopis zaginionego Adama Ćwięki: wzrost: 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy, oczy niebieskie. Ubrany był najprawdopodobniej w bluzę z kapturem koloru ciemnego i spodnie typu jeans koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z mielecką policją pod numerem telefonu: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz 47 822 73 10 lub 112 (całodobowo).
Wyszedł do pracy i nie wrócił. Gdzie jest Adam Ćwięka?

Aktualizacja, 11 maja, godzina 19:15.
Dowiedzieliśmy się, że Adam Ćwięka odnalazł się. Jest cały i zdrowy. Był w okolicy Górki Cyranowskiej.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.