Kradli perfumy, staną przed sądem

W ręce policji wpadli sprawcy kradzieży drogich perfum w jednej z mieleckich drogerii. To dwaj mieszkańcy Mielca w wieku 26 i 33 l. Obaj są dobrze znani miejscowym stróżom prawa z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze.

W ustaleniu tożsamości złodziei pomógł zainstalowany wewnątrz sklepu monitoring. Kamery zarejestrowały, jak mężczyźni chowają pod bluzy i do kieszeni spodni 5 sztuk perfum. Policjanci ustalili, że mężczyźni tuż po kradzieży sprzedali skradzione perfumy przypadkowo napotkanym osobom za kwotę dużo niższą niż ich rzeczywista wartość.
W chwili zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Kiedy wytrzeźwieli w policyjnych aresztach, funkcjonariusze przedstawili im zarzut kradzieży. Obaj przyznali się do popełnienia tego przestępstwa. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.