Bili go pięściami i kopali po głowie

W rejonie garaży przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu dwóch mężczyzn skatowało 31-letniego mieszkańca Przecławia. Bili go pięściami i kopali po głowie. Obrażenia, których doznał w wyniku tego pobicia, były na tyle poważne, że trafił do miejscowego szpitala.

Zdarzenie zgłoszono policji. Ta skierowała tam patrol, który zatrzymał uciekających sprawców. Obaj mają po 23 lata. Jeden z nich jest mieszkańcem Mielca, drugi zaś gminy Przecław. W chwili zatrzymania byli pijani, mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że trzech mężczyzn wspólnie spożywało alkohol. Nagle doszło między nimi do kłótni, która zakończyła się pobiciem 31-latka. Po wytrzeźwieniu, obaj mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia. Przyznali się do tego, jednak nie potrafili wyjaśnić dokładnie okoliczności i powodów swego postępowania, ponieważ – jak tłumaczyli – byli zbyt pijani.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.