Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany w celu odbycia kary w więzienia. Wpadł kradnąc alkohol w jednym z mieleckich sklepów.
Zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów, dyżurny mieleckiej policji przyjął w sobotnie (12.11) popołudnie. Mężczyznę ujęła ochrona, kiedy wychodził z koszykiem wypełnionym alkoholem.

Wartość skradzionego asortymentu przedstawiciel sklepu wycenił na ponad 600 złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Tarnobrzega w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że szuka go wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary prawie 2 lat więzienia za wcześniejsze przestępstwa: kradzieże, pobicia oraz posiadanie środków odurzających.

Zanim 27-latka doprowadzono do zakładu karnego, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży.
Poszukiwany mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności. Mają one wyjaśnić, czy 27-latek przy okazji nie dopuścił się innych przestępstw w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.