Kradł perfumy w Mielcu. Tak się tłumaczył

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który kradł perfumy w jednej z mieleckich drogerii. Tłumaczył potem policji, że robił to, bo nie ma pracy i nie ma z czego żyć.
Do zdarzenia doszło we wtorek (15.11) w jednej z drogerii przy alei Niepodległości w Mielcu.

Pracownicy sklepu ujęli mężczyznę, który dzień wcześniej ukradł tam perfumy. Kiedy złodziej ponownie pojawił się w sklepie, obsługa zamknęła drzwi, aby nie mógł wyjść, a następnie wezwała policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w areszcie. 29-latek przyznał, że kradł, aby w ten sposób zdobyć pieniądze, bo nie pracuje i nie ma gdzie mieszkać.
Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Wszczęto też postępowanie, które swój finał będzie miało w sądzie. 29-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.