Złodziejski duet, ojczym z pasierbem, w Woli Zdakowskiej

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci z komisariatu w Tuszowie Narodowym złapali „na gorącym uczynku” złodzieja. Działał on w duecie ze swoim ojczymem. Do zdarzenia doszło w Woli Zdakowskiej.

Interwencja mundurowych miała związek z zawiadomieniem o kradzieży arkuszy blachy z pustostanu w Woli Zdakowskiej. Policyjne działania pozwoliły zatrzymać 19-latka,
Ten w niedzielę (10.04), wraz ze swoim 52-letnim ojczymem, usiłował ukraść metalowy zbiornik z tego samego pustostanu. Obaj są mieszkańcami powiatu staszowskiego. Kradli metalowe przedmioty z opuszczonego budynku, aby później sprzedać je na skupie złomu i w ten sposób zdobyć pieniądze.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży. Przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.