Chciał skoczyć z wiaduktu i zabić się. W ostatniej chwili uratowali go policjanci
51-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki chciał się zabić. Wiadomo, że zamierzał skoczyć z wiaduktu. Puścił już bariery. Wydawało się, że to koniec. W ostatniej jednak chwili za ubranie złapali go policjanci i zabrali w bezpieczne miejsce. Do zdarzenia doszło w czwartek (19.07), ok. godz. 22.

Mniej więcej w tym czasie dyżurny mieleckiej komendy policji odebrał telefon z informacją, że na wiadukcie przebiegającym nad ul. Jagiellończyka w Mielcu stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce został skierowany patrol.
Mundurowi za barierami ochronnymi zauważył stojącego 51-latka i niemal w ostatniej chwili złapali mężczyznę, który puścił już bariery chcąc skoczyć na drogę. Niedoszły samobójca został wciągnięty na chodnik, a następnie przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia. 51-latek był pod wpływem alkoholu. Swój desperacki krok tłumaczył problemami osobistymi.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Coraz częściej ludze targają się na swoje życie każdego życia szkoda śle czasami myślimy że to już ostateczność dla tych co to robią a co z rodziną?ona cierpi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.