Kradł katalizatory z aut zaparkowanych na terenie Mielca

Wybudują „Park and Ride” w Tuszymie [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali 29-letniego mielczanina, który wycinał i kradł katalizatory z samochodów, zaparkowanych na terenie miasta. Wpadł na „gorącym uczynku”.

Sprawca kradzieży katalizatorów został wytypowanych przez mieleckich „kryminalnych”. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może dokonać kolejnej kradzieży. Potwierdziło się to.
W samochodzie 29-latka policjanci znaleźli narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa.  Jak ustalili funkcjonariusze, od początku tego roku mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów osobowych w różnych rejonach Mielca.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili 29-latkowi kilka zarzutów kradzieży katalizatorów. Mężczyzna przyznał się do winy. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Sprawcy grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
Kradł katalizatory z aut zaparkowanych na terenie Mielca
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.