Kierowca BMW na „podwójnym gazie” znacznie przekroczył prędkość. Zatrzymali go na Wojsławskiej w Mielcu

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali w Mielcu 38-letniego kierowca BMW, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Podczas kontroli okazało się, że jest pijany. Miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.  

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25.09), po godzinie 21 na ulicy Wojsławskiej, mieleccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej auto marki BMW.
Pirat za kierownicą BMW

Powód? Przekroczył on dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 44 km/h. Mężczyzna jechał 94 km/h.

Okazało się, że nie było to jedyne przewinienie kierowcy BMW. Badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie.

Za kierownicą pojazdu siedział 38-letni mieszkaniec Mielca.  Za przekroczenie prędkości oraz prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem.
Grozi mu za to kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy na kilka lat.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.