Rozbój na rowerzyście w Rzemieniu. Zatrzymali go, brutalnie skatowali i zabrali pieniądze

Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Mieleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na 19-latku w Rzemieniu. Zatrzymali go jadącego rowerem. Następnie bili go pięściami po twarzy i ciele. Na końcu zabrali mu pieniądze i poszli.  

Do rozboju doszło pod koniec sierpnia 2023 roku w Rzemieniu. Pokrzywdzonym był 19-letni mieszkaniec tej miejscowości. Kiedy wracał rowerem z Mielca do domu, zaatakowali go dwaj mężczyźni.
Zatrzymali go, uderzali go pięściami po twarzy i ciele. Następnie, używając przemocy, zabrali mu portfel z którego wyjęli pieniądze w kwocie 30 zł.

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 37 lat, mieszkańców gminy Przecław, którym przedstawiono zarzuty rozboju.

Prokurator zastosował wobec starszego z nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Natomiast na wniosek prokuratora został skierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt dla 22-latka, który najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.