Tragedia w Kliszowie. Auto najechało na pieszego
Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni pieszego. 37-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godz. 2.30 na drodze powiatowej w Kliszowie, w gminie Gawłuszowice. Jak wstępnie ustalili policjanci, 20-letni kierujący audi najechał na mężczyznę leżącego na drodze. 37-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobnie był trzeźwy. W takim samym stanie był kierowca audi (20 l.), co potwierdziło badanie  alkosensorem.
– Zdarzenie miało miejsce na terenie niezabudowanym i nieoświetlonym. Dodatkowo była gęsta mgła, a pieszy nie miał elementów odblaskowych. Na miejscu wypadku pracowali policyjni eksperci. Trwa ustalanie okoliczności wypadku – zaznacza Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Do identycznego zdarzenia doszło półtora tygodnia temu (09.12) na drodze wojewódzkiej nr 872 w Hucie Komorowskiej, w powiecie kolbuszowskim. Kierowca mercedesa najechał na pieszego, który leżał na jego pasie ruchu. 55-letni mężczyzna zginął na miejscu.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.