Jest oficjalny komunikat urzędu o stanie zdrowia prezydenta Daniela KozdębyUrząd Miasta przesłał nam informację na temat stanu zdrowia prezydenta Daniela Kozdęby, który – jak wiadomo – od wielu miesięcy (lat?) walczy z ciężką chorobą. Oto treść tego komunikatu:
„Informujemy, że obecnie pan prezydent przebywa w Szpitalu Powiatowym w Mielcu. Jest to związane z infekcją, którą zdiagnozowano u niego w minionym tygodniu. Na obecnym etapie proces leczenia daje pozytywne efekty. W ciągu kilku najbliższych tygodni prezydent planuje kontynuację leczenia. Zarówno rehabilitacja, jak i dalsza terapia jest niezbędnym warunkiem jego powrotu do zdrowia po operacji, jaką przeszedł w czerwcu tego roku. Dziękujemy za liczne słowa wsparcia i otuchy dla pana prezydenta”.
1 Komentarz

  1. Szanowny Panie prezydencie.Bez pana ten urząd jest dretwy.Pana obecność to jak rozblysk słońca na niebie.Wierzymy ze powitamy pana i to jeszcze w tym roku w dobrej kondycji.Głowa do góry i szybkiego powrotu do pracy życzy kadra porządkowanie w urzędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.