Jest oficjalny komunikat urzędu o stanie zdrowia prezydenta Daniela Kozdęby
Urząd Miasta przesłał nam informację na temat stanu zdrowia prezydenta Daniela Kozdęby, który – jak wiadomo – od wielu miesięcy (lat?) walczy z ciężką chorobą. Oto treść tego komunikatu:
„Informujemy, że obecnie pan prezydent przebywa w Szpitalu Powiatowym w Mielcu. Jest to związane z infekcją, którą zdiagnozowano u niego w minionym tygodniu. Na obecnym etapie proces leczenia daje pozytywne efekty. W ciągu kilku najbliższych tygodni prezydent planuje kontynuację leczenia. Zarówno rehabilitacja, jak i dalsza terapia jest niezbędnym warunkiem jego powrotu do zdrowia po operacji, jaką przeszedł w czerwcu tego roku. Dziękujemy za liczne słowa wsparcia i otuchy dla pana prezydenta”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Szanowny Panie prezydencie.Bez pana ten urząd jest dretwy.Pana obecność to jak rozblysk słońca na niebie.Wierzymy ze powitamy pana i to jeszcze w tym roku w dobrej kondycji.Głowa do góry i szybkiego powrotu do pracy życzy kadra porządkowanie w urzędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.