MIELEC. Prezydent rozpoczyna promocję budżetu obywatelskiego na osiedlach

W środę (24.06) rozpocznie się akcja informacyjna na temat Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego w której udział weźmie prezydent Jacek Wiśniewski.

Przed rokiem włodarz miasta zachęcał do wzięcia udziału w MBO podczas otwartych spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Teraz jednak ze względu na obowiązujący nadal stanem epidemiologicznym organizacja tych wydarzeń będzie mocno ograniczona.

Na początek Rynek

Z tego względu mieszkańcy będą mogli porozmawiać z prezydentem podczas jego wizyt w punktach, które będą pojawiać się w różnych częściach Mielca od 24 czerwca do 3 lipca.

Pierwszy raz namiot z logotypami MBO i miasta pojawi się w środę w godzinach 13-18 na Rynku. W czwartek na placu Armii Krajowej, w piątek na osiedlu Szafera (tzw. mały rynek), w poniedziałek na osiedlu Lotników (przy ulicy Pisarka),  we wtorek na Rynku na osiedlu Rzochów, w piątek (03.07) przed Galerią Navigator. Za każdym razem obecność prezydenta przewidywana jest w godz. 16-17.
Przypominamy, że formularze do zgłaszania projektów MBO dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miejskiego lub w wersji papierowej w kilku wybranych punktach miasta: w magistracie, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz jej filiach: nr 1 – ul. Botaniczna,  nr 4 – ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka, nr 6 – ul. Tańskiego 4a oraz nr 7 – ul. Zygmuntowska 14.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.