„Nie oczekuję niczego więcej od państwa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej”
Michał Deptuła, radny powiatowy, udzielił wywiadu gazecie Super Nowości na temat tragicznej śmierci swojego ojca w Katastrofie Smoleńskiej. Młodszy syn Leszka Deptuły, dotąd unikał komentowania spraw związanych z tragedią: Odmówiłem wielu wywiadów w tej sprawie – przyznał. – Staram się nie wypowiadać na te tematy. Ustaliliśmy to na gruncie rodziny.
Emocji wokół tego wszystkiego jest mnóstwo – zaznaczył Michał Deptuła. – Na szczęście ja poprzez moją działalność publiczną mam dystans do pewnych rzeczy i do słów wypowiadanych w mediach. Aczkolwiek ciężko się funkcjonuje, kiedy ta sprawa tak mocno dzieli Polaków, gdy jest tyle sprzecznych opinii, tyle złych emocji i złej woli. Mimo wszystko, staram się do tego odciąć i po prostu żyć dalej.

Każdy ma prawo do swojej oceny, swojej opinii – zastrzegł syn Leszka Deptuły. – Ja nie oczekuję nic od państwa więcej niż to co zrobiło w tej materii. Jeżeli każdy polski obywatel uzyskałby taką pomoc od wszelkich różnych instytucji państwowych w wypadku śmierci swego bliskiego, jaką dostały wszystkie rodziny ofiar tej katastrofy, to byłoby bardzo dobrze. Ja nie oczekuję niczego więcej, to byłoby niemoralne.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.