„Nie oczekuję niczego więcej od państwa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej”

Michał Deptuła, radny powiatowy, udzielił wywiadu gazecie Super Nowości na temat tragicznej śmierci swojego ojca w Katastrofie Smoleńskiej. Młodszy syn Leszka Deptuły, dotąd unikał komentowania spraw związanych z tragedią: Odmówiłem wielu wywiadów w tej sprawie – przyznał. – Staram się nie wypowiadać na te tematy. Ustaliliśmy to na gruncie rodziny.
Emocji wokół tego wszystkiego jest mnóstwo – zaznaczył Michał Deptuła. – Na szczęście ja poprzez moją działalność publiczną mam dystans do pewnych rzeczy i do słów wypowiadanych w mediach. Aczkolwiek ciężko się funkcjonuje, kiedy ta sprawa tak mocno dzieli Polaków, gdy jest tyle sprzecznych opinii, tyle złych emocji i złej woli. Mimo wszystko, staram się do tego odciąć i po prostu żyć dalej.

Każdy ma prawo do swojej oceny, swojej opinii – zastrzegł syn Leszka Deptuły. – Ja nie oczekuję nic od państwa więcej niż to co zrobiło w tej materii. Jeżeli każdy polski obywatel uzyskałby taką pomoc od wszelkich różnych instytucji państwowych w wypadku śmierci swego bliskiego, jaką dostały wszystkie rodziny ofiar tej katastrofy, to byłoby bardzo dobrze. Ja nie oczekuję niczego więcej, to byłoby niemoralne.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.