MIELEC. Od środy do 1 listopada targowiska będą otwarte dłużej

Urząd Miasta podjął decyzję, że od środy (21.10) do końca miesiąca wydłużony zostanie czas otwarcia targowisk przy ulicach Wolności i Sandomierskiej, które w tym okresie będą czynne w godzinach 6-19. Ma to związek ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych.
W dniach 21-31 października na targowisku przy ulicy Wolności będzie istniała możliwość pozostawiania namiotów handlowych przez kupców po zakończeniu przez nich pracy.

Urząd Miasta nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z kradzieży lub uszkodzenia pozostawionych rzeczy przez sprzedającego na targowisku.

Magistrat przypomina, że wymagania sanitarne związane z obowiązującą na terenie miasta i całego powiatu mieleckiego „czerwoną strefą” nakładają na nas wszystkich określone obostrzenia.

Apelujemy, aby w najbliższych tygodniach zarówno zakupy na miejskich targowiskach jak i wizyty na cmentarzach w miarę możliwości rozłożyć w czasie. Nie tłoczmy się w tych miejscach, pamiętajmy o maseczkach i dezynfekcji rąk. Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo – przekazują urzędnicy.
Fot. UM Mielec
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.