Mielecka policja szuka świadków tragicznego wypadku na Dębickiej

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy  mogą coś powiedzieć na temat tragicznego wypadku, który miał miejsce w niedzielę (05.02) na ulicy Dębickiej w Mielcu. Śmierć poniosło tam starsze małżeństwo z Rzemienia. Ich pogrzeb odbędzie się dzisiaj.

O tej tragedii informowały media w całym kraju. Chodzi o wypadek, który miał miejsce w niedzielę (05.02) na ulicy Dębickiej. Około godziny 9 czołowo zderzyły się tam: nissan qashqai i daewoo matiz.
Na miejscu zginęły dwie osoby, które podróżowały tym drugim pojazdem: 79-letni kierowca i pasażerka (77 l.). Było to starsze małżeństwo z Rzemienia, które wracało do domu z porannej mszy św.

Kierujący nissanem 44-letni mielczanin dostał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy. Wszystko wskazuje na to, że wpływ na tragedię  miały warunki drogowe. Było ślisko. O śmierci Ireny i Tadeusza rozpisują się największe media w kraju:

– Byli nierozłączni. Razem pojechali do kościoła. Kiedy wracali do domu, wydarzyła się tragedia. Jej okoliczności są przygnębiające – pisał Fakt.
Pogrzeb starszego małżeństwa odbędzie się w piątek (10.02) w kościele Św. Marka Ewangelisty w Rzochowie. Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie zmarłych na pobliski Cmentarz Parafialny.

Zginęli wracając z kościoła… W piątek pogrzeb śp. Ireny i Tadeusza [ZDJĘCIA]

Mielecka policja apeluje do świadków tego tragicznego wydarzenia o zgłaszanie się. Można to zrobić osobiście, a także telefonicznie pod nr tel.: oficer dyżurny – 822 73 10, prowadzący czynności – 822 73 32.
Z mundurowymi można też kontaktować się pocztą elektroniczną na e-mail: mielec@rz.policja.gov.pl.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.