Gramy z Wigrami Suwałki [FILM]
Dziś (07.10) o godz. 17 na stadionie w Suwałkach piłkarze Stali Mielec zmierzą się z miejscowymi Wigrami. Obok kontuzjowanych Waldemara Gancarczyka i Mateusza Cholewiaka, w jedenastce FKS zabraknie bramkarza Radosława Majeckiego, który obecnie jest w reprezentacji Polski U-19.
Wigry co prawda plasują się w strefie spadkowej, ale na pewno nie wolno ich lekceważyć. Zwraca na to uwagę również trener Stali Zbigniew Smółka: – W tej lidze nie ma łatwych meczów – przestrzega. – Jesteśmy osłabieni kontuzjami. Do tego wyjazdu trzeba podejść specyficznie, to najdalszy wyjazd i logistyka jest trudna, ale wszystko dograliśmy. Mam nadzieję, że przywieziemy jakieś punkty – dodaje.
Bramkarz Stali, Rafał Strączek zapewnia, że w Mielcu nikt Suwałk nie lekceważy: – Nie patrzymy czy zespół jest na dole tabeli, czy na górze – zaznacza. – Do każdego meczu podchodzimy tak samo, każdy jest najważniejszy w lidze i będziemy starali się wyciągnąć jak najwięcej z tego meczu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.