Wielka Orkiestra znów zagra w gminie Przecław

W gminie Przecław WOŚP zagrała na rekord

Wielka Orkiestra Świąteczne Pomocy znowu zagra w gminie Przecław.  W  poniedziałek (28.11) sztab w Rzemieniu rozpocznie nabór wolontariuszy. Chętnych na pewno nie zabraknie.

Podczas 30. Finału młodych ludzi z puszkami można było spotkać w wielu miejscach gminy Przecław: na ulicach, placach, przy kościołach i sklepach.
Sztab Wielkiej Orkiestry, którego szefową była Monika Skowrońska Ziomek, mieścił się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzemieniu.

Tam również odbywały się orkiestrowe imprezy. Były turnieje, gry i zabawy, a także konkurs karaoke. Równo co godzinę odbywały się aukcje i licytacje. Na koniec na torcie rozbłysło światełko do nieba.

W sumie w gminie Przecław do puszek z czerwonym serduszkiem zebrano rekordową kwotę 19 737 zł 23 gr. Pieniądze te trafiły na leczenie wzroku dzieci.

Organizatorzy tegorocznej zbiórki liczą na poprawienie tego wyniku. Hasłem 31. Finału, który odbędzie się 29 stycznia 2023 r., jest: „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.
Wielka Orkiestra znów zagra w gminie Przecław
Sztab 31. Finału WOŚP gminy Przecław, tak jak rok wcześniej, mieścić się będzie w budynku OSP Rzemień.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.