ZADORA – Zakład Pogrzebowy Wadowice – 24H

ZADORA – Zakład Pogrzebowy Wadowice – 24H

Przemijanie jest nieodłącznym elementem życia. Wzbudzające trudne emocje odchodzenie osób nam najbliższych jest to często doświadczenia, które zapamiętamy na wiele lat. Sami, z szacunku do swojego życia i siebie oczekujemy na godne traktowanie. Nie powinno się to zmieniać także po śmierci. Ciężki dla nas czas z pewnością dużo łatwiej przetrwać, gdy jesteśmy w stanie pożegnać się z bliską nam osobą, w sposób taki, jaki ona sobie życzyła oraz jak najmniej bolesny dla nas.

Z pomocą przychodzi zakład pogrzebowy Wadowice. Zdajemy sobie sprawę, że ten ważny dla nas moment wymaga szczególnej oprawy. Czasy zmieniają się, jednakże są elementy, które wciąż uznane są za stały element pożegnania i ceremonii. Pogrzeby bez zbędnych udziwnień, ukazujące zmarłego przede wszystkim jako człowieka, a nie kolejnego „klienta”, to nasza specjalność.

Firma Pogrzebowa Wadowice

Pochówek jest kluczowym momentem pożegnania. Jest to chwila, gdy już na zawsze żegnamy się z ciałem bliskiej nam osoby. Pozostają tylko wspomnienia jej życia, ale bardzo ważne jest też, byśmy pamiętali o ceremonii jako doniosłym i wydarzeniu, gdzie wszelkie szczegóły dotyczące przygotowania zmarłego były wykonane profesjonalnie i ze szczególną dbałością. W naszych zakładach zatrudnione są osoby z odpowiednimi dla tej branży kwalifikacjami. Posiadają one popartą certyfikatami i dyplomami wiedzę zdobytą na wszelakich kursach oraz szkoleniach. Posiadają pasję i do każdej osoby podchodzą indywidualnie. To jest przede wszystkim człowiek, jego życie, jego historia.

Godny pochówek to standard, staramy się aby ta ostatnia droga była, jak najbardziej wyjątkowa, taka jak osoba, którą przyszło nam pożegnać. Cały czas odświeżamy naszą wiedzę, pracownicy wciąż się uczą, są oni także pełni doświadczenia. Mimo dużego stażu pracy u wielu z naszych pracownikach, nie wkradła się rutyna, każdy jest uważny i niezwykłą dbałością wykonuje przypisane mu zadania. Dzięki temu nie ma możliwości jakichkolwiek pomyłek, czy kontrowersyjnych sytuacji, jakie mają miejsce w innych domach pogrzebowych, a jakie często możemy zauważyć w środkach masowego przekazu.

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy. Zdajemy sobie sprawę, że zajęcie się sprawami organizacyjnymi dotyczącymi pogrzeby wymaga stalowych nerwów. Ciężko wymagać je od osoby, która zmaga się ze stratą, dlatego zawsze służymy pomocą.

Zdjęcie: http://www.zadora24.pl/kapica.html

Godny pochówek i inne usługi pogrzebowe w Wadowicach

Zacznijmy od początku. Oferujemy przede wszystkim przewóz zwłok ze szpitali bądź domów do naszej placówki, zajmujemy się pośmiertną toaletą oraz balsamacją, jeśli klient wyrazi taką prośbę. Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich urzędowych formalności oraz doradztwo. Używamy odpowiednich kosmetyków, dzięki czemu osoba zmarła wygląda, jakby spała. Obce są nam metody z nieprofesjonalnych zakładów, gdzie ostateczny wygląd zmarłego znacznie odbiega od tego, jak wyglądał za życia.

Można zdecydować się na tradycyjny pochówek- w trumnie- mamy do dyspozycji szeroki wybór trumien, o wielu rozmiarach. Istnieje także możliwość kremacji. Jest to zabieg dużo szybszy i bezpieczny. Gwarantujemy piękną oprawę ceremonii, muzyka wykonywana przez trębacza lub cała orkiestrę. Zapewniamy także transport uczestników pogrzebu; należy wcześniej poinformować o ilości zainteresowanych. Trumna lub urna są transportowane przez nowoczesny karawan, przystrojony gustownie i pozwalający w ciszy podążać za konduktem. Ponadto posiadamy w sprzedaży: wieńce, kwiaty( sztuczne lub żywe), nagrobki, pomniki, świece, urny, trumny, krzyże.  Dla zainteresowanych zajmujemy się także ekshumacjami oraz pracami porządkowymi na nekropoliach.

Do naszych zadań należy:

– wykopywanie grobów ziemnych oraz piwnicznych,
– zalewnie betonem grobów ziemnych,’
– przenoszenie szczątków,
– remonty niszczejących nagrobków, czy też likwidowanie starych.

Sprawmy, by ten ostatni dzień w życiu osoby dla nas ważnej, był pięknym dopełnieniem jej życia. Zakłady pogrzebowe w Wadowicach dokładają wszelkich starań, by osoba patrzyła na nas z góry z uśmiechem.

ZADORA – Zakład pogrzebowy

Wadowice, ul. Generała Bruno Olbrychta 1
Tel. 33 873 86 56 lub kom. 509 397 895

ZADORA – Dom pogrzebowy
Wadowice, ul. Aleja Marki Bożej Fatimskiej
(Obok cmentarza Parafialnego w Wadowicach)
Tel. 33 873 86 56 lub kom 509 397 895
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.