Policja znów zastopowała nielegalne wyścigi w Mielcu

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Mieleccy policjanci po raz kolejny udaremnili nielegalne wyścigi. Miało do nich dojść w nocy z soboty na niedzielę (14-15.08) na terenie miasta.
Uczestnicy „zawodów” zgromadzili się na parkingu przy jednej z firm na ulicy Wojska Polskiego.

Policjanci wylegitymowali tam blisko 80. osób. Przeprowadzili 70. kontroli samochodów, nakładając 45. mandatów karnych – w tym 33. za przekroczenie prędkości. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy oraz pięć dowodów rejestracyjnych pojazdów.

To nie pierwsza taka sytuacja w Mielcu. Nielegalne wyścigi spacyfikowano także tydzień wcześniej.

Z soboty na niedzielę (07-08-08) na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym policjanci skontrolowali prawie 80. pojazdów, nałożyli 47. mandatów karnych – w tym 22. za przekroczenie prędkości. Zatrzymali również prawo jazdy i 3. dowody rejestracyjne.
Dwa tygodnie wcześniej, w nocy z soboty na niedzielę (24-25.07) kierowcy zgromadzili się na parkingu przy ulicy Wojska Polskiego. Wszystko wskazywało na to, że odbędą się tam nielegalne wyścigi. W wyniku interwencji policji jednak do nich nie doszło.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.