Mieleccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn ściganych listem gończym

Plaga kradzieży w mieleckich sklepach. Znikają artykuły spożywcze i alkohol

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, których ścigano listem gończym. 33-letni mielczanin i 55-letni mieszkaniec gminy Mielec trafili już do więzienia.
33-latek ukrywał się przed organami ścigania od dłuższego czasu. We wtorek (13.06) mundurowi zatrzymali go w Mielcu. Trafił już do zakładu karnego.

W więzieniu spędzi blisko trzy miesiące za: kierowanie w stanie nietrzeźwości pomimo, że był wcześniej prawomocnie skazano go za ten sam czyn.

Kolejnego poszukiwanego listem gończym mężczyznę mundurowi zatrzymali dzień później w jednym z domów na terenie gminy Mielec.
55-letni mężczyzna poszukiwano na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Mielcu za szereg popełnionych wykroczeń. Ciąży na nim kara łącznie blisko jednego roku więzienia.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.