Firmy mieleckiej strefy składają się dla Ukraińców

Prezydent uderza w radnych PiS spółką Euro Eko

W pomoc Ukrainie włącza się Specjalna Strefa Ekonomiczna. Działające na jej terenie firmy organizują wśród swoich pracowników zbiórki pieniędzy.
Wojna na Ukrainie wstrząsnęła całym światem. To czas na solidarność, pomoc uchodźcom i stworzenie im godnych warunków do normalnego życia.

Takie wsparcie oferuje nie tylko samorządu miasta, ale także firmy, które funkcjonują na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu.

Spółka Bury do wtorku (08.03) organizuje zbiórkę pieniędzy wśród pracowników. Z kolei Kirchhoff Polska zadeklarował wpłatę 20 000 zł  na konto stowarzyszenia „Wspieramy Rodziny”.
Taką samą kwotę przeleje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Hotel Atena deklaruje pokoje dla rodzin ukraińskich.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.