Jest nowa internetowa wyszukiwarka grobów mieleckiej nekropolii

Pożar na... cmentarzu w Książnicach [FOTO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Od wczoraj aktywna jest internetowa wyszukiwarka grobów na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu. Jest ona pod adresem: www.cmentarz.mielec.pl.
Wyszukiwarka grobów na Cmentarzu Komunalnym jest efektem wdrożenia elektronicznego systemu zarządzania nekropolią, jaką wykonało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu.

Aby tak się stało trzeba było przenieść do systemu informatycznego dane z Ksiąg Cmentarnych oraz Ewidencji Osób Pochowanych. Wykonana została również dokumentacja fotograficzna grobów.

Do dyspozycji internautów jest w wyszukiwarce szereg funkcji. Dotyczą one głównie: lokalizacji grobu, nawigowania, zgłaszania danych związanych z opieką nad mogiłą czy zapalania wirtualnego znicza.
MPGK zachęca do skorzystania z wyszukiwarki grobów. Prosi również o kierowanie swoich uwag o zauważonych błędach lub informacji uzupełniających o osobach pochowanych za pośrednictwem aplikacji (w karcie szczegółowej grobu – klawisz [ Zgłoś błąd ]) lub na e-mail: biuro@cmentarz.mielec.pl.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.