Fatalny czas Stali Mielec
Dwa mecze i zaledwie jeden punkt. Ostatnie dni to nie jest dobry czas dla piłkarzy Stali Mielec. Tydzień temu FKS na własne życzenie zremisował na własnym stadionie z GKS Tychy. W sobotę (01.09) mielczanie przegrali gładko w meczu przyjaźni na obiekcie Sandecji Nowy Sącz.

Pierwsza połowa należała do Biało-Niebieskich, ale to w drugiej mieli oni najlepszą okazję na gola. Sergio Mendigutxia uderzył z pola karnego, jednak na drodze piłki stanął obrońca nowosądeczan.
Sprawę skomplikowała czerwona kartka dla Mateusza Spychały. Przez ostatnie 25 minut spotkania mielczanie walczyli w osłabieniu. Gola na 2-0 stracili w doliczonym czasie gry. W następnej kolejce, w niedzielę, 16 września Biało-Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z liderem Rakowem Częstochowa.

Skrót z tego meczu zobaczycie TUTAJ.
8 kolejka I ligi – sobota, 1 września

Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec 2:0

FKS: Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Marcel Gąsior (75′ Mateusz Gancarczyk), Josip Soljic, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Łukasz Wroński, Maksymilian Banaszewski (64′ Bartosz Nowak), Rafał Grodzicki, Sebastian Bergier (59′ Sergio Mendigutxia).
7 kolejka I ligi – poniedziałek, 27 sierpnia

Stal Mielec –  GKS Tychy 1:1 (Dobrotka)

FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Marcel Gąsior, Andreja Prokić (49’ Sergio Mendiguchia), Josip Soljic, Grzegorz Tomasiewicz (86’ Mateusz Gancarczyk), Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Łukasz Wroński (72’ Bartosz Nowak), Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.