Fatalny czas Stali Mielec

Dwa mecze i zaledwie jeden punkt. Ostatnie dni to nie jest dobry czas dla piłkarzy Stali Mielec. Tydzień temu FKS na własne życzenie zremisował na własnym stadionie z GKS Tychy. W sobotę (01.09) mielczanie przegrali gładko w meczu przyjaźni na obiekcie Sandecji Nowy Sącz.

Pierwsza połowa należała do Biało-Niebieskich, ale to w drugiej mieli oni najlepszą okazję na gola. Sergio Mendigutxia uderzył z pola karnego, jednak na drodze piłki stanął obrońca nowosądeczan.

Sprawę skomplikowała czerwona kartka dla Mateusza Spychały. Przez ostatnie 25 minut spotkania mielczanie walczyli w osłabieniu. Gola na 2-0 stracili w doliczonym czasie gry. W następnej kolejce, w niedzielę, 16 września Biało-Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z liderem Rakowem Częstochowa.