Stal znów przegrywa. Tym razem z Górnikiem
Mielczanie znów przegrywają. Tym razem z Górnikiem

Piłkarze Stali Mielec przegrali dziś kolejny mecz z rzędu w tym sezonie. Tym razem trzy punkty stracili w meczu z Górnikiem Zabrze. Co więcej, goście nie oddali w tym meczu ani jednego celnego strzału.
Od początku do końca  mecz z Górnikiem toczył się pod jego dyktando. W 19. minucie Michał Gliwa wykazał się po strzale z dystansu jednego z rywali. Z minuty na minutę przewaga gospodarzy rosła.

Najlepszą szansę na gola w pierwszej połowie miał były piłkarz FKS,  Bartosz Nowak, który groźnie strzelał z ostrego kąta. W drugiej połowie na boisku pojawił się inny piłkarz Stali, Mateusz Cholewiak, który zmienił Roberta Dadoka.

Napór gospodarzy poskutkował golem na 1:0. Stało się to w 75. minucie. A mogło być 2:0, ale sędzia odgwizdał spalonego. Do końca Stal nie pokazała nic ciekawego i zasłużenie przegrała ten mecz.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na swoim stadionie z Wisłą Kraków. Spotkanie to odbędzie się w piątek (13.08), start o godzinie 20:30.
3. kolejka Ekstraklasy, piątek, 31 VII 2021
Górnik ZabrzeStal Mielec 1:0
FKS: Michał Gliwa – Jonathan de Amo, Bożidar Czorbadżijski (62′ Maciej Urbańczyk), Marcin Flis – Maksymilian Sitek (68′ Mateusz Wyjadłowski), Mateusz Mak (72′ Wiktor Kłos), Mateusz Matras (67′ Mateusz Żyro), Marcin Budziński, Krystian Getinger – Grzegorz Tomasiewicz, Maciej Jankowski (68′ Aleksandar Kolew)
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.