Emerytowana nauczycielka z Mielca wygrała „Jeden z dziesięciu”

Screen z TVP1

Pani Małgorzata Kamińska, emerytowana nauczycielka z Mielca, wygrała ostatni odcinek popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” emitowanego w TVP 1.
Moje zainteresowania to wiedza ogólna i rozwiązywanie krzyżówek. Ostatnio – ogrodnictwo i mój ukochany wnusio, Józef Ignacy – na wstępnie wtorkowego programu „Jeden z dziesięciu” przedstawiła się mielczanka. Pani Małgorzata pewnie weszła do finału, który wygrała, gromadząc w sumie 61. punktów.

Duma rozpiera z osiągnięcia mojej żony. Fantastyczna przygoda i wspomnienia które pozostaną na długo. Jest radość! – nie krył emocji mąż pani Małgorzaty, Marek Kamiński, znany w Mielcu samorządowiec.
To nie jedyny sukces mieszkańców powiatu mieleckiego w tym turnieju. Wygrał go również Bartosz Dziekan z Mielca, do finału doszedł natomiast Krzysztof Babiarz z Radomyśla Wielkiego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.