Czy wygrywasz czy nie…
Stal Mielec, niestety, przegrała w Tychach 1-0. Bramkę dla GKS w 88. minucie zdobył Dawid Błanik. W pierwszej połowie sobotniego (05.08) spotkania dominowali gospodarze. Groźnie pod bramką mielczan było szczególnie w ostatnich minutach tej części meczu. Po przerwie gra się wyrównała. Swoje szanse mieli również piłkarze Stali, ale bramkarz GKS był na stanowisku. Skrót meczu obejrzysz TUTAJ.
Mecz w Tychach zakończył się porażką, ale tragedii nie ma. – Tym chłopakom trzeba dać czas – mówił Zbigniew Smółka, trener mielczan. – Od razu wszystkiego nie zaczniemy wygrywać. Potrzebujemy wsparcia nawet po porażkach. Liczę, że kibice to zrozumieją i będą z drużyną na dobre i na złe.

Mimo wczorajszej porażki Stali Mielec na trybunach stadionu w Tychach było bardzo głośno! Sprawdź doping mieleckich oraz tyskich fanatyków! #podawnyblask

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 6 sierpnia 2017
Stal wystąpiła w składzie: Radosław Majecki – Krzysztof Kiercz, Angel Granchov, Leandro, Mateusz Cholewiak, Waldemar Gancarczyk, Mateusz Gancarczyk, Przemysław Lech, Dejan Djermanovic (59. Maks Banaszewski), Piotr Marciniec (59. Arkadiusz Górka), Łukasz Wroński (74. Momchil Tsvetanov).
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.