Czy wygrywasz czy nie…Stal Mielec, niestety, przegrała w Tychach 1-0. Bramkę dla GKS w 88. minucie zdobył Dawid Błanik. W pierwszej połowie sobotniego (05.08) spotkania dominowali gospodarze. Groźnie pod bramką mielczan było szczególnie w ostatnich minutach tej części meczu. Po przerwie gra się wyrównała. Swoje szanse mieli również piłkarze Stali, ale bramkarz GKS był na stanowisku. Skrót meczu obejrzysz TUTAJ.
Mecz w Tychach zakończył się porażką, ale tragedii nie ma. – Tym chłopakom trzeba dać czas – mówił Zbigniew Smółka, trener mielczan. – Od razu wszystkiego nie zaczniemy wygrywać. Potrzebujemy wsparcia nawet po porażkach. Liczę, że kibice to zrozumieją i będą z drużyną na dobre i na złe.

Mimo wczorajszej porażki Stali Mielec na trybunach stadionu w Tychach było bardzo głośno! Sprawdź doping mieleckich oraz tyskich fanatyków! #podawnyblask

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 6 sierpnia 2017
Stal wystąpiła w składzie: Radosław Majecki – Krzysztof Kiercz, Angel Granchov, Leandro, Mateusz Cholewiak, Waldemar Gancarczyk, Mateusz Gancarczyk, Przemysław Lech, Dejan Djermanovic (59. Maks Banaszewski), Piotr Marciniec (59. Arkadiusz Górka), Łukasz Wroński (74. Momchil Tsvetanov).
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.