Samolot rozbił się na lotnisku. Mielczanie modlą się za młodego pilota [ZDJĘCIA]

Znamy szczegóły dotyczące pogrzebu ks. prałata Kazimierza Czesaka
Dzisiaj (06.08) o godz. 12 w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu odprawiona została msza św. w intencji powrotu do zdrowia 20-letniego Bartka, który doznał poważnych obrażeń ciała w wyniku wczorajszego wypadku szybowca na mieleckim lotnisku.
Do nieszczęścia doszło ok. godz. 12.30. Z nieoficjalnych informacji wynika, że szybowiec, w którym znajdował się 20-latek, tuż po starcie runął w dół. Maszyna spadła z co najmniej kilkudziesięciu metrów. Młody pilot z licznymi obrażeniami ciała trafił do jednego z rzeszowskich szpitali. Ma połamane obie nogi, doznał też poważnych obrażeń wielonarządowych i urazu kręgosłupa.
Mniej szczęścia od niego mieli dwaj mężczyźni – ojciec (43 l.) z synem (16 l.) – którzy ponad dwa tygodnie wcześniej (21.07), lecąc awionetką, zginęli na mieleckim lotnisku. Więcej o tym TUTAJ.Fot.: Michał Krawiec

 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.