Cierpiący na zaniki pamięci staruszek zaginął w Mielcu

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Starszy mieszkaniec Mielca, który cierpi na zaniki pamięci, wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Było ciemno i robiło się coraz chłodniej. Na szczęście mężczyznę odnalazł go jeden z patroli w rejonie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zaginięcie mężczyzny w czwartek (02.12), po godzinie 19, zgłosiła jego córka. Jak mówiła, jej 72-letni ojciec, który cierpi na zaniki pamięci, nie mówiąc nic nikomu, wyszedł z domu w nieznanym kierunku.
Nikt z rodziny nie wiedział, gdzie mógł się udać. Dyżurny mieleckiej policji najszybciej jak było to możliwe przekazał informację podległym patrolom na terenie miasta. Wszyscy funkcjonariusze będący w służbie, mając rysopis zaginionego mężczyzny, patrolowali miejsca, w które mógł pójść.

Było ciemno i robiło się coraz chłodniej, na szczęście mężczyzna szybko został odnaleziony przez jeden z patroli. Stało się to w rejonie mieleckiej strefy ekonomicznej. 72-latek, z pomocą policjantów, cały i zdrowy trafił do domu pod opiekę rodziny.

Szybka reakcja funkcjonariuszy spotkała się z uznaniem córki zgłaszającego. Kobieta podziękowała im za zaangażowanie w odnalezienie ojca.
Cierpiący na zaniki pamięci staruszek zaginął w Mielcu
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.