Złapali seryjnych włamywaczy

Dwóch włamywaczy (24 i 26 l.) z województwa świętokrzyskiego zatrzymała mielecka policja. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, próbując „obrobić” stację diagnostyczną w centrum miasta. Na widok radiowozu złodzieje rozbiegli się. Jednak policjanci po pościgu zatrzymali ich. Jak się okazało, obaj mieli na swoim koncie kilka innych włamań w Mielcu.

Specjalizowali się w stacjach diagnostycznych, skąd kradli głównie pieniądze. Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni włamali się do 4 punktów, a ich łup wyniósł blisko 20 tys. zł. Co istotne, obaj znani są policji z wcześniejszych przestępstw o podobnym charakterze. Zatrzymani przyznali się do tych zarzutów. Na wniosek policji prokuratura zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru i zakazu opuszczania kraju.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.