Chcieli skoczyć z 10 piętra

Siedzieli na parapecie okna dziesiątego piętra owianego złą sławą wieżowca przy ulicy Kossaka. Planowali skok w dół. Mowa o dwóch młodych mielczanach (19 i 20 l.). Na szczęście skuteczna interwencja policji zapobiegła ich samobójczym planom.

Do tego zdarzenia doszło w środę (11.01). Po godz. 18 powiadomiona została o tym mielecka policja. Desperaci krzyczeli, że skoczą z bloku, ponieważ chcą się zabić. Interweniujący mundurowi chwycili ich za odzież i wciągnęli do środka klatki. Niedoszli samobójcy byli nietrzeźwi i agresywni. Nie reagowali na polecenia funkcjonariuszy.

Szarpali się. W dalszym ciągu próbowali wyskoczyć przez okno. Uspokoili się dopiero po obezwładnieniu przez policjantów. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła ich do szpitala, gdzie zostali przekazani pod opiekę specjalistów.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.