Rozbój w centrum Mielca
W parku przy ulicy Żeromskiego w Mielcu doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca tego przestępstwa został zatrzymany niedługo potem przez policję.

Jak relacjonował 56-letni pokrzywdzony w parku został zaczepiony przez znanego mu mężczyznę. Podczas rozmowy doszło między nimi do sprzeczki na kanwie wcześniejszych konfliktów. W trakcie szarpaniny 56-latek został uderzony przez sprawcę, który następnie zabrał mu plecak.

Pokrzywdzony zawiadomił mielecką policję. Ta znając wizerunek sprawcy zatrzymali mężczyznę tuż po zgłoszeniu. Okazał się nim 47-letni mężczyzna, który zarzut kradzieży rozbójniczej.
Sprawca został objęty policyjnym dozorem. Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci zakazów zbliżania się do pokrzywdzonego i opuszczania kraju.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.