GÓRKI. Tragedia nad Wisłą. Odnaleźli zwłoki mężczyzny, szukają jego żonę

Trwają poszukiwania 66-letniej mieszkanki Kielc. Kobieta wraz z mężem przebywała w gospodarstwie agroturystycznym w Górkach, w gminie Borowa. Oboje w piątek (02.10) udali się nad Wisłę, gdzie mieli łowić ryby. Zwłoki mężczyzny znaleziono dzień później…

O zaginięciu małżeństwa mielecka policja została zawiadomiona w sobotę (03.10) około godziny 12:30. Właścicielkę gospodarstwa agroturystycznego zaniepokoiła nieobecność gości, którzy dzień wcześniej wyjechali razem przed południem. Mieli udać się do Glin Wielkich na ryby.

W trwających poszukiwaniach udział brało kilkudziesięciu policjantów. W akcji uczestniczyli również strażacy, w tym ochotnicy, operator drona, nurkowie z sonarem, psy oraz policyjny śmigłowiec. W sobotę po południu, na brzegu rzeki Wisła, odnaleziono ciało mężczyzny. Potwierdzono, że to zaginiony 70-latek.
Dzień później, kilka kilometrów od miejsca ujawnienia zwłok, znaleziono samochód, którym poruszało się małżeństwo z Kielc. Nadal trwają poszukiwania 66-letniej kobiety. Podczas działań funkcjonariusze, wspierani przez inne służby, przeszukują pobliskie lasy, pola oraz koryto rzeki, brzegi i okolice.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.